Klaukkalan Kiri Ry ottaa MyClub palvelun käyttöön vuodenvaihteessa 1.1.2023.

Pyydämme kaikkia vanhoja, sekä uusia jäseniä rekisteröitymään seuran jäseneksi vaikka heti, mutta viimeistään ennen tammikuuta 2023.

Klakin jäsenyyden voi linkittää jo olemassa olevaan MyClub tiliin. MyClub tili on mahdollista luoda myös rekisteröitymisen yhteydessä, jos sellaista ei entuudestaan ole. Yhdellä MyClub tilillä pystyy hallitsemaan kaikki omat henkilökohtaiset jäsenyydet, sekä lasten / huollettavien jäsenyydet. MyClub tili ei ole pakollinen, mutta rekisteröityminen seuran jäseneksi vaaditaan. Suosittelemme luomaan MyClub tilin rekisteröitymisen yhteydessä, sekä asentamaan MyClub sovelluksen sovelluskaupasta. Sovelluksen avulla on helppo seurata tiedotteita, tapahtumia, treenejä, sekä hallita omia tietoja.

Rekisteröitymään seuran jäseneksi pääset täältä: https://klaki.myclub.fi/flow/profile/new

Klakin MyClub jäsensivulle pääset kirjautumaan täältä: https://klaki.myclub.fi/login, jäikö jotain kysyttävää? Lisätietoja: Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.